Pożyczki długoterminowe w Wonga

Wonga.pl to jeden z najbardziej popularnych serwisów pożyczkowych. W swojej ofercie Wonga ma zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne (długoterminowe), które są opisane na tej podstronie.

Termin spłaty takich pożyczek w Wonga wynosi od 2 do 36 miesięcy, a kwota od 50 do 15 000 złotych. Warto podkreślić, iż koszty są na dość dobrym poziomie w porównaniu do innych "pozabankowców". Należy mieć jednak świadomość, iż oferta jest w Wondze zawsze dobierana indywidualnie do użytkownika na podstawie jego zdolności kredytowej. Przykładowo pożyczając 1500 złotych na 1 rok, nasza miesięczna rata w najlepszym przypadku wyniesie 156,25 (łącznie do oddania 1875 złotych).Strona internetowa chwilówek Wonga

Jakie rejestry sprawdza Wonga?

Wonga nie podaje na stronie typowych warunków przyznania pożyczki, naturalnie klient musi posiadać dowód osobisty (polski), konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wonga badając zdolność kredytową, korzysta z Rejestru Dłużników ERIF, KRDługów, BIG Infomonitor oraz BIK.

Weryfikacja w Wonga

Wonga wypłaca pożyczki za pomocą przelewów natychmiastowych (szczegóły). Weryfikacja tożsamości w Wonga może nastąpić na dwa sposoby:

  • pierwsza opcja to przelew weryfikacjny w wysokości 10 groszy na rachunek w jednym z następujących banków: Alior, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, BPH, BZ WBK, Deutsche Bank, Nest Bank, Getin, Idea Bank, ING, Inteligo, Invest Bank, Credit Agricole, mBank, Meritum, Millennium, Pekao SA, PKO BP, Pocztowy, Raiffeisen, Toyota Bank, VW Bank.
  • Drugą możliwością jest „Paszport Przelewy24”, który nie wymaga przelewania pieniędzy. Wystarczy pobrać specjalną aplikację, zainstalować ja na komputerze i zalogować się za jej pośrednictwem na swoje konto bankowe.

wonga.pl