Zobacz także:

baner serwisu Chwilowo.pl
Pożyczki Wonga
Oceń

Pożyczki długoterminowe w Wonga

Wonga.pl to jeden z najbardziej popularnych serwisów pożyczkowych. W swojej ofercie Wonga ma zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne (długoterminowe), które są opisane na tej podstronie.

Termin spłaty takich pożyczek w Wonga wynosi od 2 do 36 miesięcy, a kwota od 50 do 15 000 złotych. Warto podkreślić, iż koszty są na dość dobrym poziomie w porównaniu do innych „pozabankowców”. Należy mieć jednak świadomość, iż oferta jest w Wondze zawsze dobierana indywidualnie do użytkownika na podstawie jego zdolności kredytowej. Przykładowo pożyczając 1500 złotych na 1 rok, nasza miesięczna rata w najlepszym przypadku wyniesie 156,25 (łącznie do oddania 1875 złotych).Strona internetowa chwilówek Wonga

Jakie rejestry sprawdza Wonga?

Wonga nie podaje na stronie typowych warunków przyznania pożyczki, naturalnie klient musi posiadać dowód osobisty (polski), konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wonga badając zdolność kredytową, korzysta z Rejestru Dłużników ERIF, KRDługów, BIG Infomonitor oraz BIK.

Weryfikacja w Wonga

Wonga wypłaca pożyczki za pomocą przelewów natychmiastowych (szczegóły). Weryfikacja tożsamości w Wonga może nastąpić na dwa sposoby: