4.125 1 1 1 1 1 Ocena 4.13 (8 Głosów)

Pożyczki w Ratka.pl

Serwis pożyczkowy Ratka.pl należy do Aasa Polska S.A., która jest polskim oddziałem skandynawskiej grupy Global Aasa.

Klient może wnioskować w tym serwisie o pożyczkę ratalną w wysokości 1000-10000 złotych na okres od 10 miesięcy do 2 lat. Niestety terminy i kwoty nie są elastyczne.

Logo serwisu pożyczkowego Ratka.pl

Sama oferta jest dobra pod względem kosztów dla pożyczek poniżej 2000 złotych. Spłata zobowiązania następuje w comiesięcznych ratach, są one malejące - oznacza to iż każda kolejna rata wynosi mniej niż poprzednia. Jednak różnice nie są zbyt duże - jest to kilka-kilkanaście złotych w zależności od wysokości kwoty pożyczki.

Warunki otrzymania pożyczki w Ratka

Otrzymanie pożyczki w Ratka.pl wiąże się z koniecznością spełnienia pewnych wymogówStrona internetowa serwisu pożyczkowego ratka.pl. Może się zdarzyć, iż pożyczkodawca poprosi o okazanie pewnych dokumentów w celu potwierdzających otrzymywane dochody (np. wyciąg elektroniczny z konta bankowego). Pożyczkobiorca w Ratka.pl musi:

  • mieszkać w Polsce;
  • być w wieku 20-80 lat;
  • uzyskiwać stałe dochody w Polsce (renta, praca, emerytura)
  • posiadać e-mail, telefon komórkowy, oraz własne konto bankowe;
  • nie być obecnym w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Jak otrzymać pożyczkę w Ratka?

Po przejściu do ratka.pl (link poniżej), należy wybrać na suwaku kwotę pożyczki oraz czas spłaty i kliknąć przycisk "złóż wniosek". W danych wniosku pożyczkowego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych w kilku obszarach: dane podstawowe - osobiste, dane o dochodach i zatrudnieniu, adres zamieszkania.

Po złożeniu wniosku jeszcze tego samego dnia powinien otrzymać mailowo lub telefonicznie decyzję. W przypadku akceptacji wniosku, następnie przyjedzie do Ciebie kurier (bezpłatnie) z umową do podpisania oraz z harmonogramem rat (dostaniesz te dokumenty również wcześniej na e-mail, abyś mógł je jeszcze raz dokładnie sprawdzić). Po otrzymaniu podpisanej umowy przez pożyczkodawcę, zostanie niezwłocznie wykonany przelew - pieniądze powinny dotrzeć w ciągu 1 dnia roboczego na konto, z którego wcześniej wykonałeś przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł (pieniądze można odebrać również w placówce poczty za pomocą czeku GIRO).

Przejdź do ratka.pl