Zobacz także:

logo serwisu Chwilowo.pl

Pożyczki Feniko

Pożyczki Feniko
3 (60%) 2 ocen

Feniko to stosunkowo mało znany serwis pożyczkowy, należący do Nummus Finanse Sp. z o. o., w którym można wnioskować o pożyczkę ratalną na 4 miesiące. Pożyczkodawca nie daje innych opcji – można wybrać jedynie kwotę pożyczki – od 300 do 1000 złotych. Pod względem kosztów oferta nie zachwyca, bowiem pożyczając przykładowo maksymalną dostępną kwotę (1000 zł), łącznie w ratach do oddania będzie o 376,65 zł więcej.

Pożyczki Feniko
3 (60%) 2 ocen

Spłaty rat można dokonać przelewem bądź gotówką w wybranej Placówce Pośrednika (Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o. o.) – dla niektórych alternatywna opcja być może będzie równie wygodna.

Kto może otrzymać pożyczkę w Feniko?

W regulaminie na stronie internetowej Feniko można znaleźć następujące warunki odnośnie pożyczkobiorcy:

  • polskie obywatelstwo;
  • ukończenie 18 roku życia;
  • udokumentowany dochód (umowa o pracę zlecenie lub dzieło; emerytura lub renta; działalność gospodarcza lub rolnicza; kontrakt menedżerski, marynarski, wojskowy, urlop górniczy i kolejowy)
  • brak ogłoszenia upadłości konsumenckiej lub toczących się postępowań upadłościowych.

Po weryfikacji wniosku, w przypadku pozytywnej decyzji klient zostanie poproszony o dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 gr ze swojego rachunku na który następnie zostanie wypłacona pożyczka.

opinie ikona

Opinie

Podsumowując, oferta Feniko nie jest zbyt atrakcyjna – główne wady to brak elastyczności (ograniczony wybór kwot oraz sztywno określony czas) oraz dość wysokie koszty pożyczek.

Przejdź do Feniko