Zobacz także:

baner serwisu Chwilowo.pl
Pożyczki Ekassa
3 (60%) 1 ocen

Pożyczki w Ekassa

Ekassa to firma działająca w Europie, mająca siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jest to firma z doświadczeniem w innowacyjności bankowej nastawiona na budowanie relacji z Klientem. Przykładem tego mogą być przygotowane rabaty obniżające koszt pożyczki dla terminowych i rzetelnych Klientów. Dodatkowo firma proponuje najróżniejsze rozwiązania – od chwilówek na kwotę od 400 zł do 9000 zł, z terminem spłaty od 1 do 12 tygodni, po pożyczki skonsolidowane od 2000 zł do 16000 zł z terminem spłaty do 12 miesięcy z jedną miesięczną ratą. Ponadto Ekassa chce podkreślać swoje nastawienie na Klienta i ludzi poprzez pomoc osobom w trudnej sytuacji finansowej – zamieszcza na swojej stronie internetowej w zakładce „Chwila Dobroci” historie osób z problemami finansowymi z możliwością przekazania na ich rzecz pieniędzy.

Plusy w Ekassa

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Ekassa?

Wszystko odbywa się online i bardzo szybko. W każdej chwili podczas wypełniania wniosku możesz skorzystać z pomocy pracowników dostępnych na czacie. Jeżeli masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP to możesz ubiegać się o pożyczkę.

Co jest niezbędne przy wypełnianiu wniosku o udzielenie pożyczki:

Przykład pożyczki

Pożyczka krótkoterminowa spłacana jednorazowo:

Pożyczka krótkoterminowa spłacana tygodniowymi ratami zaczynając od 2-giego tygodnia:

Pożyczka krótkoterminowa spłacana tygodniowymi ratami zaczynając od 2-giego tygodnia z dodatkowymi transzami:

Opinia o Ekassa

Ekassa bardzo dba o to, aby móc zapewnić swoim Klientom jak najlepsze warunki udzielania pożyczek. Aby to robić współpracuje z różnymi partnerami i musi dbać o to, aby Klienci byli w stanie spłacać swoje zobowiązania. Wychodzi z założenia, że skoro otrzymałeś u nich pożyczkę to znaczy, że według ich analityków Cię na nią stać. Na swojej stronie lojalnie uprzedza, że według nich jeżeli nie spłacasz pożyczki to dlatego, że nie chcesz, a nie że nie możesz i proponuje skorzystanie z usług innych firm.

Zatem Ekassa to firma dla osób rzetelnych i mających pewność, że będą w stanie spłacać terminowo swoje zobowiązanie. Za to nagrodą może być obniżenie kosztów pożyczki lub udostępnienie możliwości dobrania dodatkowej gotówki. Musimy pamiętać, żeby zwrócić uwagę na wysokość rat, ponieważ są one podane tygodniowo. Co czasami usypia naszą czujność i wydaje nam się, że rata jest niewielka, ale w rzeczywistości miesięcznie są to 4 takie raty i musimy mieć na to zarezerwowaną gotówkę. Wydaje się, że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki ratalnej z dodatkowymi transzami, ponieważ jest ona najtańsza i zapewnia dodatkową gotówkę w momencie posiadania już zobowiązania.

Przejdź do Ekassa.pl