Zobacz także:

baner serwisu Chwilowo.pl
Pożyczki Efino
5 (100%) 1 ocen

Efino

Serwis Efino.pl specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek ratalnych. Korzystając z jego usług pożyczysz od 1000 do 6000 zł i rozłożysz płatność od 3 do 18 miesięcy. Efino to pożyczki bez formalności i stosu dokumentów. W 100 procentach przez internet. Właścicielem serwisu Efino jest MDP Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 87.

Jak wygląda pożyczka w serwisie Efino?

Efino udziela pożyczek ratalnych w kwocie od 1000 do 6000 zł. W zależności od swoich możliwości finansowych i preferencji rozłożysz spłatę na okres od 3 do 18 miesięcy.

Po pożyczkę w Efino może sięgnąć osoba, która:

Czy Efino weryfikuje BIK?

Chcąc zaciągnąć pożyczkę w Efino, musisz liczyć się z faktem, że pożyczkodawca zweryfikuje Twoje dane w Biurze Informacji Kredytowej. Negatywna historia kredytowa może stać się powodem odmownej decyzji.

Czy Efino sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Tak. Efino weryfikuje dane swoich klientów w Krajowym Rejestrze Długów, BIG InfoMonitorze, Rejestrze Dłużników ERIF oraz Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej. Wszystko wskazuje więc na to, że odpowiedzialne udzielanie pożyczek jest dla Efino największym priorytetem.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Efino

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczki w Efino to ograniczenie formalności do niezbędnego minimum.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w serwisie Efino?

Aby zaciągnąć pożyczkę w serwisie Efino, wejdź na stronę www.efino.pl, a następnie przy pomocy suwaków określ preferowaną kwotę oraz termin spłaty zobowiązania. Wypełnij i wyślij prosty wniosek pożyczkowy i zweryfikuj swoje dane przy pomocy aplikacji Instantor. Jeśli wynik weryfikacji okaże się pozytywny, pożyczkodawca dokończy analizę wniosku i wyda decyzję. A Ty będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.

Czy muszę zrealizować przelew weryfikacyjny?

Nie. Efino umożliwia weryfikację personaliów poprzez aplikację Instantor. Instantor w bezpieczny i prosty sposób łączy się z Twoim rachunkiem bankowym, przekazując pożyczkodawcy niezbędne dane. Warto wiedzieć także, że Instantor posiada dostęp do historii rachunku bankowego. Przekazując pożyczkodawcy dane na temat wykonywanych operacji umożliwia ograniczenie formalności do minimum.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Decyzję otrzymasz niezwłocznie po pozytywnym wyniku weryfikacji tożsamości.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie Efino?

Niestety, Efino, podobnie jak inni pożyczkodawcy, udzielający „ratalek”, nie oferuje darmowych pożyczek.

Reprezentatywny przykład pożyczki w Efino przedstawia się następująco:

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Efino?

Jeśli nie spłacisz pożyczki w Efino, będziesz zobowiązany do pokrycia zobowiązany nie tylko z nieterminowo spłaconej kwoty pożyczki, ale również odsetek za czas opóźnienia.

Pożyczkodawca będzie miał prawo do:

Czy Efino weryfikuje dochody z pracodawcą?

Efino.pl ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy. Nie martw się jednak. Każdy wniosek pożyczkodawca rozpatruje indywidualnie – nie w każdym przypadku będzie weryfikował wysokość wynagrodzenia w Twoim zakładzie pracy.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Tak. Pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Zgodnie z polskim prawem pożyczka pozabankowa jest rodzajem kredytu konsumenckiego. Jeśli zmieniłeś zdanie, możesz więc odstąpić od umowy pożyczkowej. Pod warunkiem, że od jej podpisania nie upłynęło więcej niż 14 dni.

Przejdź do Efino.pl