Zobacz także:

baner serwisu Chwilowo.pl
Pożyczki Banknot
3.2 (64%) 5 ocen

Odnawialna linia pożyczkowa w serwisie Banknot

Banknot.pl to serwis pożyczkowy którego właścicielem jest Yes Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000489140). Na stronie pożyczkodawcy można wnioskować o linię pożyczkową na 4 miesiące, w kwocie od 500 do 5000 złotych.

Jest to nieco inny produkt niż pożyczki ratalne – ma charakter odnawialny i daje możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy (każda spłata zmniejsza zadłużenie, zwiększając kwotę dostępnych środków, które mogą być ponownie wykorzystane). Pod względem kosztów i szybkości procedur to dość dobra oferta.strona lini pożyczkowej banknot.pl

Weryfikacja danych klienta jest możliwa na dwa sposoby. Jednym z nich jest przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł za pośrednictwem szybkiego przelewu online BlueCash (po weryfikacji 1 zł jest zwracany na rachunek bankowy).

Inną metodą jest tzw. „Szybka Identyfikacja” (jest to sposób działający na podobnej zasadzie jak Kontoconnect czy Instator – to aplikacja która po zalogowaniu się do banku pobiera informację na temat właściciela rachunku).

Jak działa linia odnawialna w serwisie Banknot?

Po przyznaniu odnawialnej linii pożyczkowej, zlecenie pierwszej wypłaty składa się w momencie akceptacji oferty (cała suma linii zostaje przelana na konto bankowe, z którego był dokonywany przelew weryfikacyjny lub przy pomocy którego dokonano alternatywnej metody weryfikacji).

Spłat można dokonywać w dowolnym momencie (każda spłata powiększa środki z których można ponownie skorzystać). Jednak kwota spłaty nie może być w niższa niż minimalna kwota wskazana w warunkach umowy (wyciągu).

Najprościej działanie linii pożyczkowej w Banknot można zrozumieć oglądając krótki materiał promocyjny:

Powstaje pytanie – czy warto skorzystać z oferty Banknotu? Pod względem finansowym oferta nie wygląda źle – reprezentatywny przykład pożyczki w kwocie 1000 złotych na 4 miesiące oznacza łączny koszt 230,52 zł (dla porównania w wonga który ma dość dobrą ofertę pożyczek ratalnych – 268,30 zł).

Kryteria akceptacji w Banknot.pl

Banknot określa kilka podstawowych warunków, które trzeba spełnić, aby wniosek nie został odrzucony:

Przejdź do Banknot.pl