Zobacz także:

baner serwisu Chwilowo.pl
Pożyczka TakTo
4 (80%) 1 ocen

Pożyczki w TakTo

Serwis pożyczkowy TAKTO Finanse działa od 2012 roku, TAKTO sp. z o.o. jest częścią grupy Ultimo. W swojej ofercie TakTo ma pożyczki ratalne, których Logo serwisu pożyczkowego TAKTO Finanse największą zaletą jest elastyczność – klient ma do wyboru bardzo szeroki wachlarz kwot oraz terminów. Firma oferuje bowiem pożyczkę od 500 do 10 000 złotych na okres od 6 do 36 miesięcy (kwoty i terminy można wybierać dowolnie – nie są ze sobą ścisle związane); spłata następuje w równych, miesięcznych ratach.

Sama oferta ma kilka poza finansowych walorów: akceptacja różnych źródeł dochodu (również deklarowanych), decyzja o przyznaniu pożyczki nawet w ciągu 1 godziny, wypłata w ciągu 15 minut (za pomocą przelewu ekspresowego bluemedia), możliwość posiadania 2 pożyczek jednocześnie.

Warunki otrzymania pożyczki w TakTo

Otrzymanie pożyczki w Taktofinanse.pl wiąże się z koniecznością spełnienia Strona serwisu pożyczkowego TAKTO Finansewarunków, jednak nie są one wygórowane. Do tego są one dość konkretne, co ułatwia oszacowanie szansy na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę:

Przyznawalność w TAKTO

Statystycznie największy poziom akceptacji wniosków dotyczy osób w wieku 36-55 (46,5%), najmniejszy osób w wieku poniżej 25 roku życia (9,1%), a także powyżej 66 lat (3,9%).

Koszty pożyczki w Takto

Naturalnie koszty pożyczania są zróżnicowane w zależności od kwot i wybranych terminów. Poniżej możesz zapoznać się z przykładowymi wariantami, po przejściu na stronę Takto dostępny jest kalkulator, gdzie możesz wybrać dowolną kwotę pożyczki z zakresu 500-10000 złotych oraz liczbę rat z zakresu 6-36.

Jak otrzymać pożyczkę w Takto?

Po przejściu do wniosku pożyczkowego (link poniżej) zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz danych na temat pożyczki. Po złożeniu wniosku pracownik Takto zadzwoni do Ciebie aby zweryfikować dane i przedstawić szczegóły oferty (wstępną decyzję oraz wymagane dokumenty). Po ich przesłaniu (mailem, MMS-em faksem) i dokonaniu przelewu weryfikującego w wysokości 1 grosza, zapadnie ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki. Pieniądze zostaną Tobie przekazane przelewem (do wyboru tradycyjny przelew lub przelew ekspresowy) lub mogą zostać także dostarczone do punktu pocztowego. Natomiast podpisaną umowę przywiezie do Ciebie kurier w ciągu 7 dni (bezpłatnie).

Podsumowując, oferta Takto nie należy do tanich, przyznawalnośc nie jest wysoka, za to jest dość szeroki wybór kwot i ilości rat. Pozytywnym akcentem jest także szybkość procedur.

taktofinanse.pl