4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2 Głosów)

Analiza chwilówki w MoneyMan

MoneyMan to marka pożyczkowa która jest obecna w 6 krajach świata, także w Polsce. Formalnie pożyczkodawcą jest ID Finance Poland sp. z o.o. Oferta szybkiej pożyczki w serwisie moneyman to przede wszystkim bardzo korzystna propozycja dla nowych klientów - mogą oni pożyczyć do 1500 zł za darmo (warunkiem jest terminowa spłata).strona internetowa pożyczek moneyman

Ogólnie najwyższa kwota o którą można wnioskować w Moneyman wynosi 5000 złotych, termin spłaty można wybrać z zakresu 5-30 dni lub 61 dni. Poza promocją koszty niestety stanowią w zasadzie ustawowe maksimum - pożyczka 500 zł na 30 dni oznacza koszt 141,60 zł. Klient nie ma możliwości przedłużania terminu spłaty za dodatkową opłatą.

W procesie aplikowania o pożyczkę klient ma do wyboru dwie metody weryfikacji: przelew 1 grosza lub skorzystanie z Instatora (aplikacja weryfikująca rachunek bankowy).

Warunki przyznawania pożyczki w MoneyMan

  • osoba w wieku od 18 lat;
  • posiada polskie obywatelstwo;
  • brak negatywnej historii w BIK oraz w rejestrach dłużniczych;
  • osoba nie jest bezrobotna.

Podsumowanie - MoneyMan

MoneyMan nie należy do tanich pożyczkodawców, jednak jest to sprawdzony serwis, a cały proces przebiega szybko, co sprawia, iż niektórych ta oferta może zainteresować.

moneyman.pl